Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Wystawa historyczna „Razem przez historię”

Wpisane przez: p. A. Bazan
Utworzono: 17 marzec 2023
Odsłony: 107

wystawa6W dniu 10.03.2023 r. uczniowie klasy 8 b zwiedzili jedną ze szkół ponadpodstawowych w Krośnie- Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego. Obejrzeli wystawę historyczną: dokumenty, czasopisma, znaczki, aparaty, militaria i przedmioty codziennego użytku. Zobaczyli oryginalne widokówki z Krosna, reprodukcje, banknoty i monety z zaborów austriackiego, rosyjskiego oraz dwudziestolecia międzywojennego. Wystawie towarzyszyła ekspozycja zdjęć z Krosna „Wczoraj i dziś”. Młodzież została zapoznana z ofertą szkoły, bazą i możliwościami dalszego kształcenia po wyborze kierunku: technik fotografii i multimediów oraz technik grafiki i poligrafii cyfrowej.

foto1

Przewiń na górę