Projekt norweski z doradztwa zawodowego  

Wpisane przez: p. A. Bazan, p. A. Kmon
Utworzono: 19 październik 2023
Odsłony: 406

 

 W bieżącym roku szkolnym uczniowie klas ósmych naszej szkoły uczestniczą w zajęciach z doradztwa zawodowego realizowanego w ramach przedsięwzięcia „Skuteczne planowanie kariery zawodowej jako zwiększenie szans na rynku pracy z projektu pn. „Kreujemy+ Rozwijamy+ Ożywiamy+ Stymulujemy+ Nakreślamy+ Odmieniamy= KROSNO”. 
Głównym celem jest przygotowanie uczniów do świadomego i samodzielnego planowania własnej kariery zawodowej. Młodzież musi dokonać trudnego wyboru- dalszej drogi kształcenia w szkole ponadpodstawowej. Najlepiej aby był to wybór zgodny z zainteresowaniami, dokonany w oparciu o znajomość własnych zasobów i preferencji oraz systemu edukacji. Zajęcia prowadzone w formie warsztatowej przez pedagoga szkolnego, a zarazem doradcę zawodowego cieszą się dużym uznaniem wśród uczniów.
Mamy nadzieję, że pomogą w znalezieniu wymarzonej szkoły, a w niej klasy, gdzie kontynuowanie nauki będzie przyjemnością zdobywania nowych wiadomości i umiejętności. Tego bardzo serdecznie im życzymy.

 

 

Przewiń na górę