Wyniki Konkursu Fotograficznego - cerkwiska Karpackich Parków Krajobrazowych”

Wpisane przez: nauczyciel biologii
Utworzono: 26 październik 2023
Odsłony: 387

Bartosz Jakbkiewicz SP 14 Krosno25 października odwiedziliśmy Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych w Dukli, gdzie miało miejsce rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego z Kulturą „Miejsca z duszą” – cerkwiska Karpackich Parków Krajobrazowych”. Uczeń klasy 8b Bartosz Jakóbkiewicz uzyskał III m. w wojewódzkim konkursie, który został wpisany na listę konkursów KO Rzeszów i daje dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej. Do finału doszedł też Karol Jagiełło z klasy VIII b oraz Paulina Czaja z kl. V a.

Po wręczeniu nagród i podziękowań laureatom zwiedziliśmy ekspozycję edukacyjno-przyrodniczą w pięknej sali dydaktycznej oraz odbyły się też warsztaty tematyczne: „Ptasia stołówka” – tworzenie kul zbożowo- tłuszczowych dla ptaków. 

Wierzymy, że dzięki nam wiele ptaków przetrwa ciężkie zimowe miesiące. Dokarmiając ptaki zbliżamy się do nich, uczymy się, zgłębiamy swoje zainteresowania i uwrażliwiamy na przyrodę, a także zyskujemy poczucie, że robimy coś dobrego. Jest to świetny sposób na nauczenie empatii, szacunku dla przyrody!

foto1

Przewiń na górę