Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Wesołe Scenariusze

Wpisane przez: p. A. Antoniuk
Utworzono: 10 grudzień 2014
Odsłony: 1958

     W dniu 3 grudnia 2014 roku w RCKP w Krośnie odbył się przegląd konkursowy Wesołe Scenariusze (mała forma sceniczna), dla szkół podstawowych i gimnazjów. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie : Anna Boczar i Natalia Potocka z klasy IVd, Wiktor Ostrowski z klasy Vb oraz Wiktoria Kopacz i Michel Nassisi z klasy IVb. Jedną z dwóch głównych nagród przeglądu za oryginalną interpretację wiersza „Pan Tralaliński" zdobył Wiktor Ostrowski.

Przewiń na górę