Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Mikołaj 2014

Wpisane przez: p. A. Żywiec, p. A. Kmon
Utworzono: 10 grudzień 2014
Odsłony: 1876

ZdjęciaA Mikołaj pędzi, a Mikołaj gna
Od domu do domu ciężką pracę ma
Jego piękną brodę pokrył srebrny lód
Gdyby tak biedaczek już odpocząć mógł...

Czy w tej szkole dzieci były grzeczne?
Oczywiście, że tak !!!

      Co roku w grudniu dzieci z niecierpliwością czekają na Świętego Mikołaja. 5 grudnia sprawił wielką niespodziankę uczniom "czternastki" i przybył do nich z wielkim workiem prezentów. Przed przybyciem wyczekiwanego gościa dzieci obejrzały przedstawienie pt. „Radosne Święta", które zaprezentowali uczniowie klas IV. Święty Mikołaj wkroczył na stołówkę przy gorącej owacji. Prezenty i słodkie upominki wzbudziły uśmiech na twarzach wszystkich dzieci. Radości najmłodszych uczniów ze spotkania z gościem nie sposób opisać. Zdawać by się mogło, że wesołej zabawy z Mikołajem nie będzie końca! Wizyta w naszej szkole tak bardzo zachwyciła Mikołaja, że obiecał powrócić za rok z jeszcze większym workiem prezentów.

foto

Przewiń na górę