Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Zajęcia arteterapii

Wpisane przez: p. L. Jankiewicz-Sompel
Utworzono: 13 grudzień 2014
Odsłony: 1881

Zdjęcie      W dniu 10 grudnia 2014 r., uczniowie klasy I c - integracyjnej, gościli studentów III PSOzTP, PWSZ w Krośnie. Przyszli pedagodzy przeprowadzili z nimi zajęcia Arteterapii. Zajęcia rozpoczęły się powitaniem, piosenką i wspólną zabawą w kręgu, po czym nastąpiła zasadnicza część zajęć - tworzenie ozdób świątecznych. Uczniowie wykonywali swoje ozdoby z gotowych elementów papierowych, przygotowanych przez studentów, tworzyli je dobierając materiały w ulubionych kolorach. Podczas pracy dzieci, wspólnie ze studentami, śpiewały kolędy oraz piosenki o zimie, śnieżynkach i bałwankach. W klasie panował radosny, przedświąteczny nastrój.

 

foto

Przewiń na górę