Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Andrzejki 2014

Wpisane przez: Administrator
Utworzono: 13 grudzień 2014
Odsłony: 1917

Zdjęcia

      Samorząd Uczniowski klas I-III wraz z opiekunami zorganizował dla uczniów klas pierwszych dzień wróżb i zabaw andrzejowych. Koleżanki z klas starszych przygotowały ciekawe wróżby andrzejkowe, z których można było się dowiedzieć co dzieci czeka w przyszłości. Śmiechu było co niemiara, za każdą wróżbę uczestnicy dostawali słodkie niespodzianki. Dzieci brały udział w zabawach tanecznych i mogły zaprezentować się w pięknych bajowych strojach. Były wróżki, czarownice, księżniczki, rycerze itp. Cały dzień upłynął pod znakiem dobrej zabawy.

 

foto

Przewiń na górę