W świątecznym nastroju

Wpisane przez: p. M. Zych
Utworzono: 13 grudzień 2014
Odsłony: 1901

01 20141213 1778378514Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia – postanowiliśmy wypróbować naszych sił przy trudnej sztuce malowania baniek choinkowych. 9 grudnia 2014 r. odwiedziliśmy Centrum Dziedzictwa Szkła by uczestniczyć w warsztatach plastycznych. Malowanie na delikatnej, szklanej powierzchni nie jest zadaniem łatwym, należy bardzo uważać przechodząc przez kolejne etapy – szkicowania, malowania i nanoszenia brokatu - ale efekty były olśniewające i warte wysiłku. Nasi mali artyści byli bardzo zadowoleni i dumni ze swoich prac (co widać na zdjęciach). My już mamy nasze świąteczne ozdoby, a Wy?