Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Zuchowe Mikołajki 2014

Wpisane przez: phm. M. Wach
Utworzono: 15 grudzień 2014
Odsłony: 2089

Zdjęcie      W sobotę 13 grudnia 2014r. w Szkole Podstawowej nr 10 w Krośnie, odbyły się XI Zuchowe Mikołajki. Wzięło w nich udział 200 zuchów z 10 Gromad Hufca Krosno. Zuchy z naszej Gromady, uczestniczyły w konkursie piosenki, w turnieju gier oraz wykonały piękny szalik dla Mikołaja, za który otrzymały I miejsce. Na zakończenie naszego mikołajkowego spotkania, zuchy otrzymały dyplomy oraz słodycze od Mikołaja.

foto

Przewiń na górę