Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Pierwsze warsztaty plastyczne za nami

Wpisane przez: p. M. Hejnar-Litwin, p. Justyna Cwynar
Utworzono: 19 grudzień 2014
Odsłony: 1898

Zdjęcie      Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom i Dyrekcji Naszej Szkoły za aktywny udział w warsztatach plastycznych „Świąteczne anioły". Każdy z uczestników otrzymał przygotowane wcześniej gipsowe anioły, które należało pomalować farbami i ozdobić według uznania. Warsztaty zostały podzielone na dwa dni: w poniedziałek 15 grudnia odbyły się dla Szkoły Podstawowej, a dzień później dla Gimnazjum. Przedświąteczne warsztaty plastyczne zostały zorganizowane w MZSzOI po raz pierwszy, ale już dzisiaj wiemy, że nie ostatni. Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie, za wszystkie podpowiedzi i miłe słowa! Mamy nadzieje, że spotkamy się w równie licznym gronie na warsztatach plastycznych przed Świętami Wielkiej Nocy.

foto

Przewiń na górę