Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Zaczytani 2014

Wpisane przez: Koordynatorzy akcji: M. Kokosza, A. Żywiec
Utworzono: 30 grudzień 2014
Odsłony: 2972

Zdjęcia      „Zaczytani" to wspaniała akcja pomocy dla dzieci przebywających na leczeniu. Chcemy stworzyć miejsca, gdzie mali pacjenci będą mogli zapomnieć o chorobie, o odizolowaniu od rodzin i kolegów poprzez spotkania z ciekawą książką i ciekawymi ludźmi. W dniu 16 grudnia 2014 roku po raz trzeci uczniowie naszej szkoły wraz z pedagogami spotkali się z małymi pacjentami oddziału dziecięcego Podkarpackiego Szpitala im. Jana Pawła II w Krośnie. Podczas wizyty osobiście przekazano każdemu z małych pacjentów zebrane w szkole książeczki, bajki, maskotki, które dzieci po leczeniu mogą zabrać ze sobą do domu. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie w imieniu całej społeczności szkolnej złożyli serdeczne życzenia. Na ręce personelu i rodziców wręczono wykonane przez uczniów karty świąteczne.

Ogólnopolska Akcja Zaczytani spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony szpitala krośnieńskiego, a zadeklarowana współpraca będzie nadal kontynuowana. Składamy gorące podziękowania wszystkim nauczycielom, rodzicom i uczniom, którzy chętnie włączyli się do akcji zbiórki książek. Dziękujemy za zaangażowanie i ofiarność. Zapraszamy wszystkich chętnych do dalszej współpracy.

foto

 

Przewiń na górę