Świetlicowy Konkurs Kolęd 2014

Wpisane przez: A. Żywiec
Utworzono: 30 grudzień 2014
Odsłony: 3094

Świetlicowy Konkurs Kolęd      16 grudnia odbył się w świetlicy szkolnej Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych. Mieliśmy przyjemność usłyszeć piosenki: "Pada, pada śnieg", „Ding-dong" oraz kolędy: "Świeć gwiazdeczko", "Wśród nocnej ciszy", " Gore gwiazda Jezusowi" i wiele innych. Wszystkim udzielił się świąteczny nastrój i magia nadchodzących Świąt. Na widowni zasiedli uczniowie kibicujący swoim koleżankom i kolegom. Odwiedzili nas również rodzice i dziadkowie , którzy razem z artystami przeżywali ich występy. Wszyscy wspaniale się bawili. Mieliśmy okazję obejrzeć występy 35 uczniów z klas I-III. Jury miało nie lada problem, by wyłonić laureatów, ponieważ wszystkie dzieci pięknie zaśpiewały.

WYNIKI KONKURSU:

I MIEJSCE: Sonia Kazanecka
II MIEJSCE: Milena Miezin
III MIEJSCE: Mikołaj Gębala, Antoni Krawiec (duet)

WYRÓŻNIENIA:
Rafał Śniegórski, Dominika Masłyk, Jagoda Markowicz, Izabela Kokosza (duet), Gabrysia Biały, Kinga Fejkiel, Marysia Urba (występ grupowy)

Wszystkim wykonawcom serdecznie dziękujemy, gratulujemy !!!

foto

Przewiń na górę