Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Zbieraliśmy karmę

Wpisane przez: D. Łasowska
Utworzono: 02 styczeń 2015
Odsłony: 1819

piesikot"Pies jest jedynym stworzeniem na Ziemi,
które kocha cię więcej niż siebie samego"
(Josh Billings)


      W listopadzie i w grudniu bieżącego roku uczniowie klas I – III zebrali karmę dla bezdomnych kotów i psów. Przekazana została do Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt ANIMALS (Inspektorat Krosno). Wszystkim, którzy wsparli tę akcję serdecznie dziękuję. Bezinteresowna pomoc jest dowodem wielkiej wrażliwości na los pokrzywdzonych zwierząt, które nie potrafią o nią prosić. Więcej na temat działalności OTOZ, w tym informacji dotyczących form pomocy dla zwierząt znajdziecie na stronie http://otozkrosno.wordpress.com/

Przewiń na górę