Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

„Mikołajkowe Czytanie Dzieciom"

Wpisane przez: D. Łasowska
Utworzono: 04 styczeń 2015
Odsłony: 1762

Zdjęcie      18 grudnia ubiegłego roku Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie zaprosiła dzieci z naszej szkoły do udziału w cyklicznej imprezie „Mikołajkowe Czytanie Dzieciom". Młodzież z II Liceum Ogólnokształcącego w Krośnie, przenosząc nas w świat bajek, zaprezentowała teksty o tematyce świątecznej. Uczniowie klas IIIb i IIIc z wielkim zainteresowaniem słuchali utworów czytanych przez starsze koleżanki. Zachwyciła nas wyjątkowa interpretacja tekstów, niezwykła ekspresja lektorów i ich kolorowe stroje. Miłe spotkanie zakończyła wspólna zabawa.

foto
Zdjęcia dzięki uprzejmości

Pana M. Hejnarowicza

Przewiń na górę