„Mikołajkowe Czytanie Dzieciom"

Wpisane przez: D. Łasowska
Utworzono: 04 styczeń 2015

Zdjęcie      18 grudnia ubiegłego roku Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie zaprosiła dzieci z naszej szkoły do udziału w cyklicznej imprezie „Mikołajkowe Czytanie Dzieciom". Młodzież z II Liceum Ogólnokształcącego w Krośnie, przenosząc nas w świat bajek, zaprezentowała teksty o tematyce świątecznej. Uczniowie klas IIIb i IIIc z wielkim zainteresowaniem słuchali utworów czytanych przez starsze koleżanki. Zachwyciła nas wyjątkowa interpretacja tekstów, niezwykła ekspresja lektorów i ich kolorowe stroje. Miłe spotkanie zakończyła wspólna zabawa.

Zdjęcia dzięki uprzejmości

Pana M. Hejnarowicza