Legenda o choince

Wpisane przez: J. Sajdak
Utworzono: 05 styczeń 2015
Odsłony: 2459

Legenda o choince      Wspólne zuczniami klasy 2a przygotowaliśmy świąteczną inscenizację pt: "Legenda o choince". Na to przedstawienie, do naszej szkoły, zaprosiliśmy 17 grudnia 2014r. dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 5 w Krośniepod opieką Pani Kamili Liebner-Forc i Bernadety Byś–Dróżdż. Goście zgromadzili się w świątecznie udekorowanej sali, gdzie mogli podziwiać aktorskie poczynania swoich starszych kolegów. Dzieci z przejęciem odegrały swoje role i na koniec otrzymały zasłużone brawa.Przedszkolaki miały okazję przymierzyć stroje i wczuć się w wybraną przez siebie postać, obejrzały też klasę i szkołę . Na koniec wszyscy wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę i złożyliśmy sobie życzenia przekazując gościom świąteczne stroiki. Dzieci otrzymały pamiątkowe choinki oraz książeczki przygotowane specjalnie na tę okazję przez Panie Dorotę Łasowską i Jolantę Sajdak. Wspólne spotkanie upłynęło w miłej i świątecznej atmosferze.

foto

Przewiń na górę