Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Legenda o choince

Wpisane przez: J. Sajdak
Utworzono: 05 styczeń 2015
Odsłony: 2316

Legenda o choince      Wspólne zuczniami klasy 2a przygotowaliśmy świąteczną inscenizację pt: "Legenda o choince". Na to przedstawienie, do naszej szkoły, zaprosiliśmy 17 grudnia 2014r. dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 5 w Krośniepod opieką Pani Kamili Liebner-Forc i Bernadety Byś–Dróżdż. Goście zgromadzili się w świątecznie udekorowanej sali, gdzie mogli podziwiać aktorskie poczynania swoich starszych kolegów. Dzieci z przejęciem odegrały swoje role i na koniec otrzymały zasłużone brawa.Przedszkolaki miały okazję przymierzyć stroje i wczuć się w wybraną przez siebie postać, obejrzały też klasę i szkołę . Na koniec wszyscy wspólnie zaśpiewaliśmy kolędę i złożyliśmy sobie życzenia przekazując gościom świąteczne stroiki. Dzieci otrzymały pamiątkowe choinki oraz książeczki przygotowane specjalnie na tę okazję przez Panie Dorotę Łasowską i Jolantę Sajdak. Wspólne spotkanie upłynęło w miłej i świątecznej atmosferze.

foto

Przewiń na górę