Koncert dla Rodziców

Wpisane przez: J. Pająk-Cieśla
Utworzono: 13 styczeń 2015
Odsłony: 1909

koncert2014      Dnia 19 grudnia odbył się „Świąteczny Koncert" dla rodziców. Celem koncertu była prezentacja zdolności i umiejętności artystycznych uczniów z klas I – VI. Organizatorami występu byli nauczyciele Joanna Pająk-Cieśla, Jolanta Sajdak, Małgorzata Rodzeń, Dawid Dudek. Dekorację przygotowała nauczycielka plastyki - Małgorzata Zych. Koncert poprowadziły uczennice kl. VIa – Sonia Stefanik i Izabela Czelny.
Kolędowali uczniowie z klas I – VI:
• Soliści: Katarzyna Sabik, Katarzyna Kasprzyk, Maja Prajsnar, Miłosz Pańczuk, Szymon Wiśniewski, Dominik Ukleja
• Duety: Emilia Drozd i Amelia Zipper, Karolina Wacek i Oliwia Adamska, Zuzanna Brońska i Zuzanna Pelczar
• Trio: Milena Miezin, Jagoda Markowicz i Natalia Duda
• Zespół wokalny: Izabela Czelny, Gabriela Markowicz, Barbara Gonet i Katarzyna Gonet
• Zespół wokalno - instrumentalny: Oliwia Jurczak, Klaudia Kolanko, Katarzyna Janocha i Dominik Ukleja
• Zespół wokalny M&M: uczniowie z klas IV - VI

Mamy nadziej, że wszystkim się podobało!