Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

„Grzeczne słówka"

Wpisane przez: J. Filar, M. Wach, D. Łasowska
Utworzono: 27 styczeń 2015
Odsłony: 1965

zdjęcie      W dniu 22 stycznia bieżącego roku gościliśmy w naszej szkole grupę dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Krośnie wraz z wychowawczynią, Panią Danuta Machoń i grupą rodziców. Trzecioklasiści, w roli gospodarzy, zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne w programie pt. „Grzeczne słówka". Wiersze i piosenki w ich wykonaniu przypomniały wszystkim o kulturalnym zachowaniu na co dzień i o tym, jak wiele w życiu mogą zdziałać słowa: proszę, dziękuję, przepraszam. Podczas tego miłego spotkania trzecioklasiści i przedszkolacy obdarowali się wzajemnie drobnymi upominkami. Na koniec wizyty w naszej szkole dzieci z przedszkola zwiedziły piętro budynku, na którym znajdują się klasy I - III i odwiedziły pierwszoklasistów w sali lekcyjnej.

foto

Przewiń na górę