„Grzeczne słówka"

Wpisane przez: J. Filar, M. Wach, D. Łasowska
Utworzono: 27 styczeń 2015
Odsłony: 2095

zdjęcie      W dniu 22 stycznia bieżącego roku gościliśmy w naszej szkole grupę dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Krośnie wraz z wychowawczynią, Panią Danuta Machoń i grupą rodziców. Trzecioklasiści, w roli gospodarzy, zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne w programie pt. „Grzeczne słówka". Wiersze i piosenki w ich wykonaniu przypomniały wszystkim o kulturalnym zachowaniu na co dzień i o tym, jak wiele w życiu mogą zdziałać słowa: proszę, dziękuję, przepraszam. Podczas tego miłego spotkania trzecioklasiści i przedszkolacy obdarowali się wzajemnie drobnymi upominkami. Na koniec wizyty w naszej szkole dzieci z przedszkola zwiedziły piętro budynku, na którym znajdują się klasy I - III i odwiedziły pierwszoklasistów w sali lekcyjnej.