Snowball Fight

Wpisane przez: p. M. Pelczar
Utworzono: 23 styczeń 2015

snowball2015      W dniu 22 stycznia odbyło się spotkanie laureatów szkolnego konkursu języka angielskiego dla klas II „SNOWBALL FIGHT". Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody. Organizatorem konkursu była nauczycielka języka angielskiego Marzena Pelczar.
I miejsce Julia Frankowicz kl II b
II miejsce Karolina Gronicka kl II a
III miejsce Milena Miezin kl II a
Wyróżnienia: Antoni Krawiec kl II d, Przemysław Płatek kl II b, Katarzyna Uliasz kl II d, Jakub Marszałek kl II c, Izabela Kokosza kl II a, Oliwia Nitka kl II c