„Mój wymarzony dom"

Wpisane przez: M. Zych
Utworzono: 02 marzec 2015

01 20150302 1499017206     Rozstrzygnięty został konkurs IV edycji Dnia Edukacji Architektonicznej zorganizowany dla IV klas szkół podstawowych z Rzeszowa, Krosna, Łańcuta, Przemyśla i Królika Polskiego. Na konkurs wpłynęło ogółem 569 prac nadesłanych z 25 szkół podstawowych. Jury konkursowe przyznało 9 nagród głównych i 54 wyróżnienia indywidualne. 20 lutego 2015 roku w Holu wyjściowym Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie odbyła się uroczystość otwarcia wystawy pokonkursowej, na którą udaliśmy się wraz z naszymi laureatami. Wśród osób nagrodzonych i wyróżnionych znaleźli się bowiem uczniowie naszej szkoły: Jakub Telinga (IVb) i Natalia Łuczyńska (IVd) – nagrody główne; wyróżnienia: Patrycja Zborowska (IVa), Anna Kumiega (IVb), Alicja Kosak (IVc) i Julia Tomoń (IVd). Podczas wernisażu wręczone zostały dyplomy, nagrody książkowe oraz przestrzenne puzzle, by nasi mali artyści mogli nadal rozwijać swoje umiejętności konstrukcyjne. Barwne, pomysłowe prace naszych wychowanków oglądać możemy nie tylko na wystawie, która otwarta będzie do końca lutego, wydrukowane w formie kalendarza okolicznościowego, zdobić będą niejedną spośród podkarpackich szkół.
Gratulujemy!