Wyniki IX Konkursu Piosenki Angielskiej

Wpisane przez: M. Pelczar
Utworzono: 02 kwiecień 2015
Odsłony: 1878

IX KPA     30 marca 2015 roku zostały ogłoszone wyniki IX Konkursu Piosenki Angielskiej. Konkurs został zorganizowany przez nauczycieli języka angielskiego i muzyki. W konkursie udział wzięli uczniowie klas I-VI, spośród których komisja konkursowa w składzie: Marzena Pelczar, Renata Nowak i Dawid Dudek wyłoniła zwycięzców konkursu.
Klasy I-III
I miejsce: Weronika Surowiec kl I b
I miejsce: Aleks Szczepanik kl II c
II miejsce: Michał Gorajski kl II a
III miejsce: Izabela Kokosza kl II a
Najlepszy Duet
I miejsce: Amelia Zipper i Emilia Drozd z klasy II a
II miejsce: Jagoda Markowicz i Natalia Duda z klasy II a
III miejsce: Gabriela Turek i Kinga Fejkiel z klasy I d


Klasy IV-VI
I miejsce: Jagoda Barszczewska kl VI c
II miejsce: Maja Prajsnar kl VI c
III miejsce: Miłosz Pańczuk kl V a
Wyróżnienia otrzymały: Oliwia Jurczak z kl V c i Kamila Surowiec z kl V a
Najlepszy Duet
I miejsce: Maja Prajsnar i Jagoda Barszczewska z klasy VI c

Wszystkim młodym artystom serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w IX Powiatowym Festiwalu Piosenki Angielskiej, który odbędzie się 27 maja o godzinie 9.00 w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

foto

Przewiń na górę