W Stumilowym Lesie – urodzinowe spotkanie z  Kubusiem Puchatkiem

Wpisane przez: p. A. Miezin, p. M. Kokosza

W Stumilowym Lesie – urodzinowe spotkanie z  Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi – spotkanie czytelnicze dla najlepiej i najaktywniej czytających uczniów.

foto1

W poniedziałkowy poranek 27 listopada w szkolnej bibliotece odbyła się niezwykła i miła uroczystość. Najbardziej aktywni czytelnicy z klas młodszych  zostali zaproszeni na urodzinowe spotkanie Kubusia Puchatka. Dzieci przypomniały sobie przygody misia, a  uczniowie z klasy IIIa pięknie czytając,  zaprezentowali tematyczną historyjkę o losach i przyjaźni  kultowego bohatera. Były quizy, zagadki, konkurs rozpoznawania smakołyków, malowanie balonów, bajki aktywizujące oraz zabawy ruchowe  przy muzyce. Nie zabrakło tortu urodzinowego z warzyw i owoców, który wzbudził prawdziwy zachwyt. Na koniec wyróżnieni uczniowie zostali nagrodzeni upominkami książkowymi i słodkimi przysmakami.

Uśmiechnięte i rozradowane twarze uczniów świadczą, że miło i przyjemnie spędzili czas ze sobą – z przyjaciółmi książek  wśród literackich bohaterów.

Dziękujemy i pozdrawiamy!!!!

Oto nasi najlepsi czytelnicy – prawdziwi przyjaciele książek!!!!

Paszek Alina 2b

Orlik Maria 2b