W Stumilowym Lesie – urodzinowe spotkanie z  Kubusiem Puchatkiem

Wpisane przez: p. A. Miezin, p. M. Kokosza
Odsłony: 441

W Stumilowym Lesie – urodzinowe spotkanie z  Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi – spotkanie czytelnicze dla najlepiej i najaktywniej czytających uczniów.

 foto1

W poniedziałkowy poranek 27 listopada w szkolnej bibliotece odbyła się niezwykła i miła uroczystość. Najbardziej aktywni czytelnicy z klas młodszych  zostali zaproszeni na urodzinowe spotkanie Kubusia Puchatka. Dzieci przypomniały sobie przygody misia, a  uczniowie z klasy IIIa pięknie czytając,  zaprezentowali tematyczną historyjkę o losach i przyjaźni  kultowego bohatera. Były quizy, zagadki, konkurs rozpoznawania smakołyków, malowanie balonów, bajki aktywizujące oraz zabawy ruchowe  przy muzyce. Nie zabrakło tortu urodzinowego z warzyw i owoców, który wzbudził prawdziwy zachwyt. Na koniec wyróżnieni uczniowie zostali nagrodzeni upominkami książkowymi i słodkimi przysmakami.

Uśmiechnięte i rozradowane twarze uczniów świadczą, że miło i przyjemnie spędzili czas ze sobą – z przyjaciółmi książek  wśród literackich bohaterów.

Dziękujemy i pozdrawiamy!!!!

Oto nasi najlepsi czytelnicy – prawdziwi przyjaciele książek!!!!

Paszek Alina 2b

Orlik Maria 2b

Barańska Lena 2b

Wolny Izabela 3c

Topolska Zuzanna 2a

Raab Dominika 3b

Kolbusz Maria 2a

Jurasz Lena 3c

Kurdziel Natalia 3c

Wilk Mikołaj 2b

Serdecznie gratulujemy !!!!!!!

Przewiń na górę