Spotkanie z podróżnikiem- Szwajcaria

Wpisane przez: p. Jolanta Sajdak
Odsłony: 1766

p1

9 grudnia 2016 r, uczniowie z klas 1-3, mogli poszerzyć i uzupełnić swoją wiedzę o Szwajcarii. Podróżnik ciekawie opowiadał o tym pięknym, górzystym kraju, prezentując fotografie ze swoich  wędrówek. Prezentował nietypowe, pobudzające wyobraźnię i pełne humoru sytuacje, które są nieodłącznym elementem podróży. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawych informacji, poznały zasady bezpiecznego wspinania się po górach. Podróżnikowi pomagali uczniowie, którzy prezentowali stój i ekwipunek do wspinaczki górskiej. Dziewczynki zgodziły się asystować z jabłkiem na głowie, gdy słuchaliśmy opowiadania o Wilhelmie Tell ‘u, legendarnej postaci szwajcarskiego bohatera narodowego.

Zapraszamy do ponownego obejrzenia zdjęć ze Szwajcarii, podziwiania pięknych krajobrazów i niepowtarzalnych miejsc tego kraju, który do tej pory niektórym kojarzył się tylko z fabryką czekolady Milka.

foto

Przewiń na górę