Spotkanie z Mikołajem

Wpisane przez: p. Lucyna Jankiewicz- Sompel
Odsłony: 1785

spotkanie mikołajem 4 dniu 5 grudnia 2016 r. , uczniowie klasy III c i III a -  naszej szkoły, uczestniczyli w spotkaniu z Mikołajem w PWSZ w Krośnie, na które zaprosili nas studenci, pod opieką dr B. Lulek.

Studenci II roku edukacji wczesnoszkolnej przygotowali dla nas Mikołajkowe przedstawienie, dzięki któremu przenieśliśmy się do świata wyobraźni. Kolorowe stroje aktorów, piękne zimowe piosenki i efekty specjalne stworzyły magiczną atmosferę świąt. Dzieci oglądały występ studentek z zachwytem.

       Po przedstawieniu Mikołaj rozdał dzieciom upominki, a potem odbywały się zabawy przy muzyce, przy akompaniamencie dr-a J. Boczara oraz uczelnianego zespołu wokalnego.

     Mikołajowe spotkanie w PWSZ było bardzo udane. Dzieci rozeszły się do domu zadowolone i pełne wrażeń.

Dziękujemy studentom za zaproszenie!

foto

Przewiń na górę