Słodkie sukcesy

Wpisane przez: p. Małgorzata Rodzeń

03.2019Uczniowie naszej szkoły zostali laureatami w konkursie plastycznym ,,Mój wymarzony lizak'' organizowanym przez Muzeum Lizaka w Jaśle.

Konkurs adresowany był do dzieci szkół podstawowych województwa podkarpackiego i małopolskiego.

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci tematyką środowiska lokalnego oraz powstającego w Jaśle Muzeum Lizaka, rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności i wrażliwości estetycznej, promowanie dzieci uzdolnionych plastycznie, prezentacja twórczości dziecięcej. Nadesłano aż 5041 prac!

Nagrody w postaci biletu wstępu do muzeum otrzymali uczniowie i ich opiekunowie:

Małgorzata Wach- Zofia Wanat, Kacper Klamut, Mateusz Osieczko

Elżbieta Juszczyk- Konrad Wajs, Ula Czelny, Maja Czekaj, Julia Kurowska

Małgorzata Sawicka-Jodłowska –Konrad Wajs, Jolanta Śmietana, Aleks Żołna, Zuzanna Folcik,

Małgorzata Rodzeń –Agnieszka Hasiak, Julia Taszycka, Gabriela Wacek, Adam Paściak, Alan Bugiel, Ewa Madej, Maria Patlewicz, Hubert Czajka, Michał Najbar, Kacper Jucha, Aleksandra Kielar, Milena Ćwik

Już na maj zaplanowały wspólną wycieczkę wszystkie klasy drugie, które oprócz zwiedzania muzeum , wezmą udział w warsztatach tworzenia wzorcowych słodkich –cukierków wyrobów –cukierków i lizaków oraz pieczenia pizzy. Przewidziane są jeszcze filmiki i dobra słodka zabawa.