Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Szkolny Konkurs Plastyczny „Portret mojego Misia”

Wpisane przez: p. Marta Kokosza
Odsłony: 811

Szkolny Konkurs Plastyczny

„Portret mojego Misia”

Z okazji Ogólnopolskiego Święta Misia

W dniu 14 października br. Roku obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Pluszowego misia. Z tej okazji zaprosiliśmy uczniów klas młodszych do udziału w konkursie plastycznym Portret mojego Misia. Celem konkursu jest rozbudzenie twórczości u dzieci, motywacja do czytania, prezentacja umiejętności, okazja do sukcesu. Konkurs poprzez zajęcia artystyczne – plastykę promować ma czytelnictwo,  zwłaszcza w młodszym wieku szkolnym,  gdyż czytanie to wspaniała przygoda, zabawa i wielka wartość. Doskonałą i inspirującą lekturą są właśnie Przygody Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Nasz konkurs przebiegał na bardzo wysokim poziomie artystycznym. Wpłynęło ponad 60 prac tworzonych rozmaitymi technikami. Nagrody i wyróżnienia otrzymali:

I NagrodaNatasza Jakubowska kl 1d, Zofia Kielska kl 2b, Julia Kurowska kl 3c

II Nagroda – Ania Patlewicz kl 1a,, Judyta Przybylska kl 2a

III Nagroda –Emilia Sęp 1d Wiktoria Piłat kl 2c

WYRÓŻNIENIA

Filip Bęben, Iza Bęben, Ksawery Wojnarowski, Miłosz Knol, Dawid Ciemiecki, Mateusz Osieczko, Weronika Michalak, Nadia Szombara, Gabriel Biały, Kacper Klamut, Ania Skrzypek, Emilia Lepa, Kuba Zduń, Bartosz Gudyka

Przewiń na górę