Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Wizyta w straży

Wpisane przez: A. Bałaban
Odsłony: 882

straak

We wtorek 29 X uczniowie klasy II b z wychowawczynią wybrali się do Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie. Celem wizyty było poznanie pracy strażaków oraz trudności z jakimi spotykają się podczas służby. Strażacy ze szczególnym zaangażowaniem zaprezentowali uczniom wyposażenie wozów bojowych, a także sprzęty niezbędne podczas akcji ratunkowych. Ciekawym elementem spotkania było znalezienie się w pojeździe bojowym. Uczniowie wysłuchali opowieści o trudnej i niebezpiecznej pracy strażaków, dowiedzieli się w jakich okolicznościach można wezwać straż. Dowiedzieli się, że strażacy służą także pomocą podczas wypadków, na wysokościach , w rzekach i przy klęskach żywiołowych. Dzieci przez chwilę mogły wcielić się w rolę strażaka zakładając hełm. Z wycieczki drugoklasiści wrócili pełni niezapomnianych wrażeń i wiedzy na temat zagrożeń płynących z kontaktu z ogniem. Dzieci podziękowały za wizytę. 

foto

Przewiń na górę