Wizyta uczniów IIc w kręgielni

Wpisane przez: uczniowie klasy IIc
Odsłony: 914

Integracja i sport na kręgielni

            Dnia 30 października 2019 r., uczniowie klasy IIc integracyjnej spędzili czas na sportowo. Gościli bowiem na kręgielni ATOMsfera przy ul. Bursaki 45. Każdy z uczniów mógł skorzystać z krótkiej nauki gry w bowling oraz sprawdzić swoje umiejętności rzucając celnie do kręgli. Uczniowie rywalizowali pomiędzy sobą w dwóch grupach dziewcząt i chłopców pod czujnym okiem wychowawczyni klasy Pani Małgorzaty Wach. Uczniowie świetnie się bawili i każdy celny rzut sprawiał im wiele satysfakcji. Na zakończenie zajęć, w ramach regeneracji utraconych sił wszyscy zjedli pyszną pizze, robioną na miejscu. Po zakończeniu pobytu na kręgielni wszyscy uczniowie byli uśmiechnięci i zadowoleni, tak połączono dwa najważniejsze cele naszej szkoły czyli wychowanie poprzez sport i integracje.

foto

Przewiń na górę