Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Wizyta uczniów IIc w kręgielni

Wpisane przez: uczniowie klasy IIc
Odsłony: 754

Integracja i sport na kręgielni

            Dnia 30 października 2019 r., uczniowie klasy IIc integracyjnej spędzili czas na sportowo. Gościli bowiem na kręgielni ATOMsfera przy ul. Bursaki 45. Każdy z uczniów mógł skorzystać z krótkiej nauki gry w bowling oraz sprawdzić swoje umiejętności rzucając celnie do kręgli. Uczniowie rywalizowali pomiędzy sobą w dwóch grupach dziewcząt i chłopców pod czujnym okiem wychowawczyni klasy Pani Małgorzaty Wach. Uczniowie świetnie się bawili i każdy celny rzut sprawiał im wiele satysfakcji. Na zakończenie zajęć, w ramach regeneracji utraconych sił wszyscy zjedli pyszną pizze, robioną na miejscu. Po zakończeniu pobytu na kręgielni wszyscy uczniowie byli uśmiechnięci i zadowoleni, tak połączono dwa najważniejsze cele naszej szkoły czyli wychowanie poprzez sport i integracje.

foto

Przewiń na górę