Warsztaty plastyczne w Bibliotece Dziecięcej

Wpisane przez: p. A. Frankowicz

Dnia 7 listopada 2019 roku uczniowie kasy IId wraz z wychowawcą Panią Agnieszką Frankowicz udali się do Biblioteki Dziecięcej. Spotkali się z ilustratorką książek dla dzieci Panią Jolantą Richter - Magnuszewską i wzięli udział w warsztatach plastycznych. Dowiedzieli się na czym polega praca ilustratora oraz jak powstają książki. Podczas warsztatów panowała miła atmosfera. Na zakończenie spotkania zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia.