Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Warsztaty plastyczne w Bibliotece Dziecięcej

Wpisane przez: p. A. Frankowicz
Odsłony: 747

Dnia 7 listopada 2019 roku uczniowie kasy IId wraz z wychowawcą Panią Agnieszką Frankowicz udali się do Biblioteki Dziecięcej. Spotkali się z ilustratorką książek dla dzieci Panią Jolantą Richter - Magnuszewską i wzięli udział w warsztatach plastycznych. Dowiedzieli się na czym polega praca ilustratora oraz jak powstają książki. Podczas warsztatów panowała miła atmosfera. Na zakończenie spotkania zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia.

foto

Przewiń na górę