Konkurs plastyczny "Polska - moja Ojczyzna" 2019

Wpisane przez: p. E. Dereniowska, p. M. Wach
Odsłony: 921

Z okazji 101. rocznicy Święta Niepodległości uczniowie z klas I- III wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym nt. ,,Polska- moja Ojczyzna”. Celem konkursu było rozbudzenie postaw patriotycznych, prezentacja umiejętności artystycznych oraz okazja do sukcesu. Na konkurs wpłynęły 44 bardzo ładne, staranne i pomysłowe prace. W dniu 8 listopada 2019 r. jury roztrzygnęło konkurs. Oto jego wyniki:

Klasy I

I m. Wiktoria Przybylska 1a

II m. Sandra Masłowska 1a

III m. Maja Zioło 1c

Klasy II

Im. Kacper Klamut 2c, Eryk Kielar 2c, Julia Długosz 2d

IIm. Maja Kusiak 2a, Mateusz Osieczko 2c, Weronika Michalak 2c

IIIm. Judyta Przybylska 2a, Zosia Kielska 2b, Nadia Szombara 2b

Klasy III

Im. Zuzia Folcik 3c

IIm. Julia Taszycka 3a, Konrad Wajs 3c

IIIm. Agnieszka Hasiak 3b

Serdecznie gratulujemy!!!

foto

Przewiń na górę