Andrzejki w naszej klasie 2 b

Wpisane przez: p. A. Bałaban

czarownica

W piątek 30 listopada na lekcjach w naszej klasie odbyły się Andrzejki. Każdy z uczniów przygotował różne wróżby, a rodzice coś słodkiego na późniejszy poczęstunek. Jedną z wróżb było wyciąganie losów. Uczestnicy andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwali  papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii. Zabaw było wiele i wszystkie były udane. Były tez słodkie nagrody dla uczniów za najpiękniejszy strój andrzejkowy. Na koniec zasiedliśmy do wspólnego poczęstunku. Słodkości były pyszne. To był super dzień!