Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Andrzejki w naszej klasie 2 b

Wpisane przez: p. A. Bałaban
Odsłony: 791

czarownica

W piątek 30 listopada na lekcjach w naszej klasie odbyły się Andrzejki. Każdy z uczniów przygotował różne wróżby, a rodzice coś słodkiego na późniejszy poczęstunek. Jedną z wróżb było wyciąganie losów. Uczestnicy andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwali  papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii. Zabaw było wiele i wszystkie były udane. Były tez słodkie nagrody dla uczniów za najpiękniejszy strój andrzejkowy. Na koniec zasiedliśmy do wspólnego poczęstunku. Słodkości były pyszne. To był super dzień!

foto

Przewiń na górę