Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego „Ozdoba choinkowa”

Wpisane przez: p. M. Urbańska, A. Kijowska
Odsłony: 784

9 stycznia w Szkole Podstawowej nr 5 im. Jana Pawła II w Krośnie odbyło się rozstrzygnięcie VI Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pod nazwą „Ozdoba choinkowa”. Miło nam poinformować, że spośród 90 prac nadesłanych ze szkół podstawowych z Krosna i okolic troje naszych uczniów zwyciężyło. W kategorii wiekowej klas 1-3 I miejsce zajęła Zofia Rymar z kl.I a, II miejsce zajął Konrad Wajs z kl.III c. W kategorii wiekowej 4-5 III miejsce zajęła Natalia Zając z klasy IVb. Serdecznie gratulujemy!!!    

foto       

Przewiń na górę