Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Imieniny Zucha

Wpisane przez: p. M. Wach
Odsłony: 659

IMG 4705

Raz na cztery lata, 29 lutego obchodzone są Imieniny Zucha. Z tej okazji, w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, nasza Gromada Zuchowa ,,Wesołe Skrzaty”, wzięła udział w Imieninach Zucha pod hasłem ,,Wyprawa do Krainy Królewny Bajki”. W tym szczególnym dniu, 96 zuchów razem spędziło czas, rozwiązując bajkowe zagadki i krzyżówki oraz uczestnicząc w majsterce i zuchowych pląsach. Od Komendy Hufca ZHP w Krośnie, otrzymały życzenia , prezenty oraz słodki poczęstunek. Swoje Imieniny, zuchy zakończyły wspólnym kręgiem i iskierką przyjaźni.  

Przewiń na górę