Praca strażaka inspiracją prac plastycznych najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Wpisane przez: p. A. Kijowska, E. Juszczyk, M. Rodzeń
Odsłony: 571

W czasie zdalnej nauki w klasach pierwszych, omawiana lektura „Jak Wojtek został strażakiem” stała się pomysłem na zorganizowanie wśród pierwszaków  konkursu plastycznego na temat  pracy strażaka. Efektem zabaw plastycznych dzieci wraz z rodzicami, są ciekawe prace - płaskie i przestrzenne, wykonane różnymi technikami. Podczas przerw, spędzanych na szkolnym korytarzu, najmłodsi uczniowie chętnie podziwiają  na wystawie prace swoich kolegów i koleżanek.

Nagrodzeni autorzy najciekawszych prac to:

Szymon Penar, Julia Strzelczyk, Ola Kogut, Jan Leszczyński, Tomasz Michorowski, Antoni Dusza, Martyna Chrobak, Marek Paściak, Kajetan Szybiak, Ania Niziołek, Ola Bryś, Ola Kielar, Ola Pieprzak. Zuzia Pąprowicz, Antosia Jaracz, Hania Wdowiarz, Fabian Lorens, Franek Serafin, Dominik Rutka, Maria Jakóbkiewicz, Wiktoria Wacek, Filip Sypień, Maksymilian Stępek, Szymon Gładysz, Jagoda Frączkiewicz, Julia Smolec, Oliwia Kuliga, Dominika Raab.

foto

Przewiń na górę