Najpiękniejsze wiersze dla mamy – konkurs recytatorski dla pierwszaków.

Wpisane przez: p. M. Kokosza, p. M. Rodzeń, p. A. Żywiec

serce dla mamy

Dzień Matki to z pewnością wyjątkowe i przepiękne święto. Z tej okazji w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski, w którym uczestniczyli najmłodsi uczniowie. Mali artyści  zaprezentowali swoje recytacje wierszy dla Mamy, połączone z pomysłowymi rekwizytami. Wszyscy na długo zapamiętamy ten wspólnie spędzony, pełen pozytywnych uczuć Dzień.

Oto wyniki konkursu:

I nagroda - Zuzanna Gierlach – kl. I b