WIOSENNE RECYTACJE PIERWSZAKÓW

Wpisane przez: p. J. Krupa

foto1

W dniu 28 marca br w naszej szkole odbył się Wiosenny Konkurs Recytatorski, w którym wzięli udział uczniowie klasy 1a, 1b oraz 1c. Po eliminacjach klasowych wychowawcy wytypowali do dalszych zmagań po pięciu uczestników z każdej klasy.  Uczniowie wyróżniali się wspaniałą dykcją oraz grą aktorską. Jury miało bardzo trudne zadanie w ocenie umiejętności scenicznych młodych wykonawców. Jury obradowało w składzie:

p. Marta Kokosza - logopeda

p.  Agnieszka Miezin – bibliotekarka

W konkursie dużą rolę odgrywała  interpretacja, dobór wiersza, dykcja, strój oraz umiejętności aktorskie uczestników. Uczniowie  konkursu  wykazali się wielkim  talentem oraz  pomysłowością. Wiersze, które recytowali przepełnione były  wielką wrażliwością. Był to także pierwszy występ pierwszoklasistów przed jury.

Każde dziecko biorące udział w konkursie otrzymało upominki oraz dyplomy. Dziękujemy rodzicom oraz wychowawcom klas pierwszych  za przygotowanie uczniów do konkursu. Mamy nadzieję, że za rok konkurs znowu będzie się cieszył tak dużym zainteresowaniem.