Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

POKAZ MODY EKO

Wpisane przez: p. J. Krupa, M. Wach, D. Łasowska
Odsłony: 104

zdjcie 122 kwietnia w ramach projektu Erasmus + oraz z okazji Światowego Dnia Ziemi uczniowie klas pierwszych wzięli udział w niekonwencjonalnym pokazie mody. Dzieci prezentowały stroje, które powstały z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu np. worki, kartony, folia spożywcza, gazety, butelki plastikowe itp. Na wybiegu można było zobaczyć strój ekologiczny rycerski, bajkowy, wieczorowy, balowy itp. Ciekawymi dodatkami były nakrycia głowy, biżuteria oraz buty z surowców wtórnych. To była świetna zabawa, a uczniowie zapamiętali, że z niepotrzebnych nam przeróżnych rzeczy, które byśmy wyrzucili można stworzyć coś nowego i pięknego!

Zapraszamy do obejrzenia „Pokazu mody Eko” w wykonaniu wyjątkowych Modelek i Modeli.

foto1

Przewiń na górę