POKAZ MODY EKO

Wpisane przez: p. J. Krupa, M. Wach, D. Łasowska

zdjcie 122 kwietnia w ramach projektu Erasmus + oraz z okazji Światowego Dnia Ziemi uczniowie klas pierwszych wzięli udział w niekonwencjonalnym pokazie mody. Dzieci prezentowały stroje, które powstały z różnorodnych materiałów przeznaczonych do recyklingu np. worki, kartony, folia spożywcza, gazety, butelki plastikowe itp. Na wybiegu można było zobaczyć strój ekologiczny rycerski, bajkowy, wieczorowy, balowy itp. Ciekawymi dodatkami były nakrycia głowy, biżuteria oraz buty z surowców wtórnych. To była świetna zabawa, a uczniowie zapamiętali, że z niepotrzebnych nam przeróżnych rzeczy, które byśmy wyrzucili można stworzyć coś nowego i pięknego!

Zapraszamy do obejrzenia „Pokazu mody Eko” w wykonaniu wyjątkowych Modelek i Modeli.