Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Wpisane przez: p. A. Bałaban
Odsłony: 188

 bajki15W naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Ten listopadowy dzień był zarówno doskonała okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych, jak i przypomnienia sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów. W tym wyjątkowym dniu chętne dzieci z klas Ia i Id  przybyły do szkoły przebrane w przepiękne bajkowe stroje, zaprezentowały ręcznie robione maski oraz zaprezentowały swoje ulubione pluszowe zabawki. Podczas zajęć w klasach nauczyciele czytali uczniom ich ulubione bajki. Dzieci oglądały prezentację na temat tego święta, rysowały swoje ulubione postacie z bajek oraz rozwiązywały karty pracy.  Były muzyczne zgadywanki bajkowe oraz zabawy ruchowe.

foto1

Przewiń na górę