Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Bajki z kufra Świętego Mikołaja

Wpisane przez: p. A. Kijowska
Odsłony: 240

 mikoaj 1

7 grudnia, klasa 3A została zaproszona do Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krośnie na „Mikołajkowe czytanie dzieciom”.

 Bajki z kufra  Św. Mikołaja odczytali wspaniali Pomocnicy Św. Mikołaja. Te zimowe, bożonarodzeniowe opowieści wprowadziły nas wszystkich w klimat przedświątecznych przygotowań. A Św. Mikołaj? No cóż…. zostawił w zamkniętej skrzyni dla naszych dzieci prezenty. Aby się do nich dostać, trzeba było przejść Mikołajkowy Escape room, rozszyfrować kod do kłódki  i otworzyć skrzynię. Wszyscy zabawiliśmy się w detektywów, nie daliśmy się zwieść i pokonując wszystkie przeszkody w postaci rebusów, zagadek, krzyżówek dotarliśmy do celu. Kod do kłódki został rozszyfrowany J i wszystkie prezenty trafiły do naszych dzieci.

 To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen emocji i wrażeń :)

foto1

Przewiń na górę