Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Światowy Dzień Ziemi.

Wpisane przez: p. M. Urbańska
Odsłony: 100

logo ziemiZ okazji Dnia Ziemi uczniowie klasy I a przygotowali dla rówieśników przedstawienie ekologiczne pt: „Królewna Śmieszka i Ekoludki”. Mali aktorzy wcielając się w role rodziny królewskiej, posłańców i Ekoludków zwrócili uwagę na zaśmiecanie i zanieczyszczanie środowiska, wycinkę lasów oraz na fabryki zatruwające powietrze. Mali aktorzy promowali ochronę środowiska i inspirowali do życia w zgodzie z naturą. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły podczas prowadzonych zajęć edukacyjnych dowiedzieli się także jak dbać o Ziemię, która jest naszym domem i w jaki sposób właściwie segregować odpady.

foto1

Przewiń na górę