Czternastka jest Eko

Wpisane przez: p. M. Urbańska
Odsłony: 149

7

Podczas pikniku ekologicznego ”EkoKrosno”, który odbył się 14 czerwca w Ogródku Jordanowskim, rozstrzygnięty został konkurs plastyczny „KrosnoLudki są Eko i poprawnie segregują odpady”. Uczniowie naszej szkoły wiedzą jak ważne jest dbanie o czyste środowisko i kolejny raz zostali docenieni. Z rąk wiceprezydenta miasta Krosna, pana Bronisława Barana otrzymali nagrody.

Gratulacje przesyłamy:

Emilii Kiełtyce z klasy II a  za zajęcie II miejsca oraz Zofii Szul i Karolowi Penarowi z  klasy II a za otrzymanie wyróżnień, a także Dawidowi Gierlach z klasy II d za nagrodę specjalną.

Uczestnicy pikniku wzięli udział w warsztatach ekologicznych, grach, zabawach, konkursach, pokazach i quizach. Słuchali opowiastek z ula i degustowali różne miody.

Wydarzenie było dobrą okazją, do sprawdzenia swojej wiedzy z ekologii.

foto1

Przewiń na górę