Dni otwarte w naszej szkole

Wpisane przez: p. Jolanta Sajdak
Odsłony: 1985

1 copy

11 i 12 lutego 2016 r, w naszej szkole gościliśmy dzieci z Przedszkola nr 5 i Przedszkola nr 1. Była to wspaniała okazja, by zaprezentować naszą placówkę i jej ofertę edukacyjną. Nauczyciele kształcenia zintegrowanego przygotowali z tej okazji wiele atrakcji. Dzieci obejrzały inscenizację pt. „Uroki zimy”, a potem uczestniczyły w warsztatach plastycznych, grach i zabawach edukacyjnych, zajęciach muzycznych oraz komputerowych, a także wielu innych zajęciach twórczych, rozwijających ich talent i wyobraźnię. Mali goście odwiedzili sale lekcyjne, podziwiali szkolne gazetki i ekspozycje, mogli poczuć się jak uczniowie klasy pierwszej ucząc się i bawiąc przy pomocy tablicy interaktywnej oraz szkolnych pomocy dydaktycznych, mogli też wpisać się do księgi pamiątkowej i zostawić w niej swój odcisk dłoni. Atutem spotkania był bezpośredni kontakt z nauczycielami i starszymi kolegami. Wszystkim dopisywał dobry humor, a czas upływał na miłej zabawie.