Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Dni otwarte w naszej szkole

Wpisane przez: p. Jolanta Sajdak
Odsłony: 1985

1 copy

 

11 i 12 lutego 2016 r, w naszej szkole gościliśmy dzieci z Przedszkola nr 5 i Przedszkola nr 1. Była to wspaniała okazja, by zaprezentować naszą placówkę i jej ofertę edukacyjną. Nauczyciele kształcenia zintegrowanego przygotowali z tej okazji wiele atrakcji. Dzieci obejrzały inscenizację pt. „Uroki zimy”, a potem uczestniczyły w warsztatach plastycznych, grach i zabawach edukacyjnych, zajęciach muzycznych oraz komputerowych, a także wielu innych zajęciach twórczych, rozwijających ich talent i wyobraźnię. Mali goście odwiedzili sale lekcyjne, podziwiali szkolne gazetki i ekspozycje, mogli poczuć się jak uczniowie klasy pierwszej ucząc się i bawiąc przy pomocy tablicy interaktywnej oraz szkolnych pomocy dydaktycznych, mogli też wpisać się do księgi pamiątkowej i zostawić w niej swój odcisk dłoni. Atutem spotkania był bezpośredni kontakt z nauczycielami i starszymi kolegami. Wszystkim dopisywał dobry humor, a czas upływał na miłej zabawie.

Przewiń na górę