Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Międzyszkolny Konkurs Integracyjny „My się mówić nie boimy” Edycja II WIERSZE Z HUMOREM

Wpisane przez: p. Anita Żywiec, p. Marta Kokosza
Odsłony: 2036

DSC02540

W dniu 12 lutego 2016 roku w naszej szkole odbyła się II Edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego  „My się mówić nie boimy”. W konkursie udział wzięło 22 uczniów  z  krośnieńskich szkół podstawowych – SP 12,  SP 10, SP 4, SP 14, SP 7, MZSz nr 3, SP 15, Zespół Szkół Muzycznych. Celem konkursu jest rozbudzenie językowej twórczości u dzieci, szczególnie u tych z trudnościami w mówieniu, prezentacja umiejętności, okazja do sukcesu, wspólna praca logopedy, pedagoga, nauczycieli i rodziców nad rozwojem mowy dziecka.

 Międzyszkolne Jury oceniało prezentacje ustne utworów w wykonaniu dzieci. Przy ocenie brano pod uwagę prawidłową wymowę, tempo, rytm, dykcję, interpretację oraz ogólne wrażenie artystyczne. Konkurs przebiegał na bardzo wysokim poziomie. Nagrody otrzymali:

I Nagroda – Karol Prętnik SP 4

II Nagroda – Katarzyna Kędra SP 6

III Nagroda – Paulina Sypień SP 14 , Maria Rymar Szkoła Muzyczna

WYRÓŻNIENIA

Radosław Hasiak SP 14

Jakub Gierlach SP 15

Mateusz Głowacki SP 14

Agnieszka Nowak Jakub Nowak SP 14

 Serdecznie gratulujemy uczniom i dziękujemy za pracę opiekunom. Życząc dalszych sukcesów zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu „My się mówić nie boimy”

Organizatorzy konkursu:

Anita Żywiec Marta Kokosza

Przewiń na górę