Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Dzień Ziemi

Wpisane przez: p. Magdalena Urbańska
Odsłony: 2015

ziemiaDzień Ziemi to coroczne, odbywające się na całym świecie wydarzenie ekologiczne. W naszej szkole z tej okazji uczniowie z klasy III d,  pod opieką pani Magdaleny Urbańskiej, przygotowali inscenizację pt: "Moja planeta Ziemia". Mali artyści zachęcali wszystkich do dbania o środowisko naturalne. Dzieci pod postaciami leśnych zwierząt przybliżyły życie w lesie, w którym człowiek nie zwraca uwagi na ochronę przyrody. Przedstawienie uświetniły piosenki o tematyce ekologicznej i przepiękne stroje

foto

Przewiń na górę