Światowy Dzień Ziemi

Wpisane przez: p. Waldemar Rodzeń
Odsłony: 1913

zdj4W niezwykłym dniu 22 kwietnia przypada Światowy Dzień Ziemi.

Klasa I C- integracyjna  przygotowała z tej okazji inscenizację pt.”Przyroda wiosną.” Każdy uczeń zamienił się w postać ze świata zwierząt i roślin, wśród nich królowała błękitna wiosna z bukietem żonkili.  Barwna dekoracja klasy oraz stroje indywidualne dzieci podkreśliły wagę tego dnia i stworzyły miłą atmosferę w czasie przedstawienia. Uczniowie recytowali wiosenne wierszyki i śpiewali piosenki. Było nieco tremy. Wystąpili dwukrotnie zapraszając koleżanki i kolegów z klas I  wraz z wychowawcami oraz panią dyrektor Alicję Szepelak.

Dzieci przygotowały inscenizację pod kierunkiem p. Joanny Penar i Waldemara Rodzeń.