Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Światowy Dzień Ziemi

Wpisane przez: p. Waldemar Rodzeń
Odsłony: 1913

zdj4W niezwykłym dniu 22 kwietnia przypada Światowy Dzień Ziemi.

 Klasa I C- integracyjna  przygotowała z tej okazji inscenizację pt.”Przyroda wiosną.” Każdy uczeń zamienił się w postać ze świata zwierząt i roślin, wśród nich królowała błękitna wiosna z bukietem żonkili.  Barwna dekoracja klasy oraz stroje indywidualne dzieci podkreśliły wagę tego dnia i stworzyły miłą atmosferę w czasie przedstawienia. Uczniowie recytowali wiosenne wierszyki i śpiewali piosenki. Było nieco tremy. Wystąpili dwukrotnie zapraszając koleżanki i kolegów z klas I  wraz z wychowawcami oraz panią dyrektor Alicję Szepelak.

Dzieci przygotowały inscenizację pod kierunkiem p. Joanny Penar i Waldemara Rodzeń.

foto

Przewiń na górę