Jesteśmy wśród finalistów powiatowych XVIII edycji Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego „W trosce o nasze bezpieczeństwo”

Wpisane przez: p. Małgorzata Rodzeń
Odsłony: 1870

zdjW dniu 27.04  odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów w Komendzie Miejskiej Krośnieńskiej Straży Pożarnej .

W kategorii I-III nagrodzeni zostali: Karolina Wacek ( 2b), Emilia Cichoń ( 2b) i  Tymon Kubacki ( 3b). Potem laureaci wraz z opiekunami zastali zaproszeni na wycieczkę, było oglądanie samochodów, strojów strażaka, szybkiego zjazdu strażaków na akcję, demonstracji wysuwania drabiny na piętra budynku, lania wody z sikawek- też próbowaliśmy, a także jazdy a koszu ratowników. Ale była Frajda!

Serdecznie gratulujemy! Liczymy na dalsze sukcesy na wyższym etapie.

 

Kliknij aby zobacz prace laureatów konkursu

 

Przewiń na górę