Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Kasia Uliasz – zwyciężczynią IX Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego

Wpisane przez: p. Jolanta Sajdak
Odsłony: 2022

z6Kasia Uliasz – zwyciężczynią IX Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego.

Konkurs ortograficzny, przygotowany z myślą o uczniach klas trzecich, został przeprowadzony
w trzech poziomach: klasowym , szkolnym i międzyszkolnym.   Do dyktanda , w Miejskim Zespole Szkół  Nr 1 w Krośnie, przystąpiło pięciu uczniów z naszej szkoły: Milena Miezin i Natalia Duda z kl.IIIa, Julia Frankowicz z kl. IIIb, Jakub Marszałek z kl.IIIc oraz Katarzyna Uliasz z kl.IIId.  W II etapie do rozwiązania testu sprawdzającego poprawność  pisowni i znajomość ortografii przystąpiło już trzech uczniów naszej szkoły :Milena Miezin ,Jakub Marszałek oraz Katarzyna Uliasz .Celem konkursu było rozbudzanie odpowiedzialności za poprawność ortograficzną i interpunkcyjną języka, propagowanie dbałości o sprawne pisanie zgodnie z normami polskiej ortografii oraz motywowane do samodzielnego kształcenia umiejętności językowych.

 Komisja konkursowa wyłoniła laureatów: I miejsce zajęła Kasia Uliasz, którą do konkursu przygotowała  pani Magdalena Urbańska, wyróżnienie otrzymała również Milena Miezin  uczennica pani Jolanty Sajdak oraz Jakub Marszałekuczeń z klasy pani Agnieszki Frankowicz.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce! 

foto

Przewiń na górę