Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Święto Hufca Krosno 2016

Wpisane przez: p. Małgorzata Wach
Odsłony: 2095

swieto hufca 3W sobotę 14 maja , delegacja z naszej Gromady Zuchowej w składzie: Cmok Maria, Kokosza Izabela i Markowicz Jagoda, wzięła udział w Święcie Hufca Krosno. Impreza miała miejsce w MZS nr 1 w Krośnie. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą pod przewodnictwem O. Patryka Jankiewicza. Następnie odbył się uroczysty apel oraz złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą bohaterów naszego Hufca. Kolejnym punktem tej ważnej uroczystości była krótka część artystyczna, przygotowana przez harcerzy, podczas której zostały przedstawione postacie Jana i Stanisława Magurów. Na zakończenie Święta Hufca, harcerze wzięli udział w grze fabularnej a zuchy poznały nowe zabawy i pląsy.

                                                                                    phm. Małgorzata Wach

foto

Przewiń na górę