Święto Hufca Krosno 2016

Wpisane przez: p. Małgorzata Wach
Odsłony: 2235

swieto hufca 3W sobotę 14 maja , delegacja z naszej Gromady Zuchowej w składzie: Cmok Maria, Kokosza Izabela i Markowicz Jagoda, wzięła udział w Święcie Hufca Krosno. Impreza miała miejsce w MZS nr 1 w Krośnie. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą pod przewodnictwem O. Patryka Jankiewicza. Następnie odbył się uroczysty apel oraz złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą bohaterów naszego Hufca. Kolejnym punktem tej ważnej uroczystości była krótka część artystyczna, przygotowana przez harcerzy, podczas której zostały przedstawione postacie Jana i Stanisława Magurów. Na zakończenie Święta Hufca, harcerze wzięli udział w grze fabularnej a zuchy poznały nowe zabawy i pląsy.

                                                                                    phm. Małgorzata Wach

foto

Przewiń na górę