Spotkanie z pisarzem p. Wojciechem Widłakiem

Wpisane przez: p. Ewa Dereniowska, p. Elżbieta Juszczyk
Odsłony: 2041

spotkanie 2

12 maja 2016 r. klasy IId i IIe wzięły udział w ciekawym wydarzeniu w Krośnieńskiej Bibliotece Publicznej. Dzieci miały okazję spotkania się z pisarzem p. Wojciechem Widłakiem. Pisarz bardzo ciekawie i obrazowo opowiadał o pomysłach na pisanie swoich książek, zwłaszcza serii ,,Pan Kuleczka". Dzieci w trakcie spotkania odpowiadały na pytania i same je zadawały, mogły również kupić wybrane pozycje książkowe oraz otrzymać zakładkę z osobistą dedykacją od p. Wojciecha Widłaka. Było to bardzo miłe spotkanie.