Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas.

 

POBIERZ REGULAMIN TUTAJ

Konkursu Miejski "Krosno i krasnoludki"

Wpisane przez: p. Lucyna Jankiewicz-Sompel
Odsłony: 1900

konkurs 8Uczniowie Koła Aktywności Twórczej, pod opieką pani Lucyny Jankiewicz-Sompel, poznawali ostatnio historię naszego miasta Krosna. Z wielkim entuzjazmem przystąpili więc  do konkursu miejskiego "Krosno i krasnoludki", zorganizowanego przez Bibliotekę Publiczną. Dzieci gromadziły wiedzę na temat tego jak wyglądało kiedyś ich miasto. Uczniowie pracowali wytrwale aby stworzyć widokówkę starego Krosna i krasnoludków, które odwiedziły miasto i które znają z różnych bajek. Oto ich wizja starego miasta, do którego przybyły krasnoludki z bajek. Teraz niecierpliwie czekamy na wyniki konkursu.

foto

Przewiń na górę