Konkursu Miejski "Krosno i krasnoludki"

Wpisane przez: p. Lucyna Jankiewicz-Sompel
Odsłony: 1900

konkurs 8Uczniowie Koła Aktywności Twórczej, pod opieką pani Lucyny Jankiewicz-Sompel, poznawali ostatnio historię naszego miasta Krosna. Z wielkim entuzjazmem przystąpili więc  do konkursu miejskiego "Krosno i krasnoludki", zorganizowanego przez Bibliotekę Publiczną. Dzieci gromadziły wiedzę na temat tego jak wyglądało kiedyś ich miasto. Uczniowie pracowali wytrwale aby stworzyć widokówkę starego Krosna i krasnoludków, które odwiedziły miasto i które znają z różnych bajek. Oto ich wizja starego miasta, do którego przybyły krasnoludki z bajek. Teraz niecierpliwie czekamy na wyniki konkursu.