Świetliczaki w Ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Europa i ja”

Wpisane przez: p. A. Bałaban
Odsłony: 430

sownik5

Nasze Świetliczaki biorą udział w Ogólnopolskim Projekcie edukacyjnym „Europa i ja”. Celem Projektu jest przybliżenie uczniom wiedzy na temat krajów znajdujących się w Europie. Poprzez udział w Projekcie zdobędą nowe doświadczenie, rozwiną zainteresowania dotyczące Europy. Poznawaliśmy Francję i ciekawostki o Paryżu. Dzieci zwiedziły wirtualnie Disneyland oraz zobaczyły widoki z wieży Eiffla. Poznały też Madeleine, niezwykłą dziewczynkę z bajek dla dzieci. Fancy Nancy Clancy odc. "Wykwintny francuski posiłek" oraz "Jak mówić po francusku". Uczniowie zapoznali się z podstawowymi zwrotami grzecznościowymi w języku francuskim. Uczniowie wykonali słowniczek obrazkowy Polsko- Francuski Podczas pracy towarzyszyła im radosna atmosfera oraz dobry humor.

 foto1

 

Przewiń na górę